0800 300 305
0800 300 305

Купити курятину в Україні від виробника без ГМО — ПАН КУРЧАК

Фарш для біфштексів — замаринований

ТМ «Пан Курчак» - провідний український виробник курятини

Велика історія ТМ «Пан Курчак» триває більше 20 років. За цей час наша торгова марка стала синонімом якості, безпеки та інновацій агропромислового сектору України, Європи, Середньої Азії, Близького Сходу і Північної Африки.

 

Дбаючи про якість та безпеку курятини, ми піклуємось, передусім, про вас. ТМ  «Пан Курчак» цінує своїх споживачів по всьому світу та дякує вам за довіру. 

Чому наша курятина краща?

Наша продукція відповідає міжнародним стандартам, що підтверджують сертифікати, зокрема сертифікат FSSC 22000 та «Халяль». Контроль якості триває постійно, тому щодня ми проводимо велику кількість досліджень як сировини, так і готової продукції.  Адже найкраще для споживача – краще для нас.

Наша місія не завершується пробитим у магазині чеком. Щоб на вашому столі завжди було смачно та ситно, ми зібрали найкращі відеорецепти приготування курятини з різних куточків світу. Теплий салат, фрікасе чи паелью може приготувати навіть новачок. З нашими рецептами готувати швидко, смачно та просто. 

Сучасний ритм життя не дозволяє витрачати багато часу на приготування корисної та здорової їжі. Ми дбаємо про вас і цінуємо кожну вашу хвилину, тому й випустили лінійку продукції «Замариновано». Вона вже готова до приготування і не потребує жодних зусиль з вашого боку. Технологія глибокого маринування відбірного м’яса та європейські натуральні спеції дозволять всього за 8-10 хвилин приготувати смачну вечерю.

Ми цінуємо кожного клієнта у будь-якому куточку світу. Тому наша продукція однаково досконала в Європі, Україні, Африці та Азії. Вона відповідає високим стандартам якості. Ви можете особисто переконатись у якості нашого м’яса, адже всі сертифікати є у вільному доступі.

Для всіх охочих проводиться чимало екскурсій на виробництво, аби кожен міг побачити наше дбайливе ставлення та умови, в яких створюється безпечний і якісний продукт. 

Також окремі процеси виробництва ви можете спостерігати на наших сторінках у соціальних мережах – Instagram, Facebook та Youtube.

блюда з курятини
курятина без антибіотиків

Постійний розвиток та впровадження новітніх технологій на кожному етапі виробництва — ключ до того, щоб продукт ставав кращим з кожним днем, а ми залишались провідною українською компанією.


Наші методи: системи цілодобового моніторингу, громадські дегустації, лабораторні дослідження, наукові розробки, участь в міжнародних конференціях та ін.

ТМ  «Пан Курчак» спеціалізується на виробництві повного циклу, що дозволяє слідкувати за кожним етапом виробничого ланцюжка – від обробки землі та вирощування зернових для кормів і аж до заготівлі м’яса. Таким чином, ми можемо гарантувати здоров’я птиці, безпечність та високу якість виготовленої продукції.

Ми гарантуємо, що кожне курча вирощується тільки нашими дбайливими руками і кожен шматочок м’яса виготовляється під пильним контролем.

Ми піклуємося про навколишнє середовище, адже це наш обов’язок перед майбутніми поколіннями. Завдяки багатоступеневій системі очистки ми можемо повторно використовувати 18% води.

Щоб домогтися безвідходного виробництва, наша компанія використовує послід з птахокомплексів як добриво для наших зернових культур, зелені залишки зернових використовуємо у виробництві комбікормів, а залишки курячого м’яса переробляються в борошно, що є сировиною для кормів тваринного походження.

Для нас це один з основоположних критеріїв захисту здоров’я наших тварин. Ми з особливою турботою вирощуємо птицю, що дозволяє уникнути появи хвороб у стаді і, як наслідок, запобігти використанню стимуляторів росту та антибіотиків.

З 2010 року наша компанія забезпечує м’ясною продукцією стаціонарні відділення територіальних центрів соціального обслуговування населення (будинки для престарілих) та будинки милосердя на Волині. 


Понад 2 мільйона гривень спрямували підприємства ТМ «Пан Курчак» на розвиток сіл у Волинській та Рівненській областях. Ці кошти дають громадам можливість ремонтувати школи, дитячі садочки, бібліотеки, ФАПи, замінювати вікна та двері, модернізувати системи опалення, освітлення вулиць, ремонтувати та утримувати дороги тощо.

Більш детально можна ознайомитися в розділі FAQ

Курятина без антибіотиків ПАН КУРЧАК

Ми ведемо наш бізнес в рамках інтегрованої виробничої системи, заснованої на 5 основних складових:

Ми самі
обробляємо
власні поля.

Ми самі
виготовляємо
власні корми

Ми самі
обробляємо
власні поля.

Ми самі культивуємо наші злакові культури

Ми самі
виготовляємо
власні корми

Ми самі культивуємо наші злакові культури

Ми вирощуємо
своїх власних
курчат

Ми маємо власне
батьківське стадо
і інкубуємо яйця

Унікальна виробнича система

Завдяки виробництву повного циклу ТМ «Пан Курчак» залишається передовим виробником курячої м’ясної продукції в Україні та світі. Виробничі потужності компанії знаходяться на території Волинської області. Вони використовують сучасне обладнання, тож усі технологічні та виробничі процеси відповідають міжнародним стандартам. 

Виробництво складається з кількох етапів: вирощування зернових культур, виробництво комбікормів, вирощування птиці, виробництво м’ясної продукції та продаж.

блюда з курятини
блюда з курятини

«Західна Аграрна Компанія» та ТзОВ «Тераплюс» щорічно засівають землі Волинської та Рівненської областей. Сучасний парк сільськогосподарської техніки у власному володінні підприємства «ЗАК-Сервіс» дозволяє своєчасно обробляти землі, підвищувати ефективність і знижувати витрати. Ми піклуємося про посіви та з турботою вирощуємо зерно, яке пізніше стає основною складовою комбікормів.

Для наших тварин ми постійно розширюємо лінійку поживних кормів під торговою маркою «Агрокорм». Команда технологів і вчених, на основі результатів лабораторних досліджень, постійно вдосконалює рецепти комбікормів. Наша власна лінійка кормів налічує понад 30 різновидів. Збалансований раціон — запорука вирощування здорових тварин.

Під пильним наглядом європейських і українських ветеринарних служб, зростає батьківське поголів’я курей на фермі ТзОВ «Агідель». Ми з гордістю можемо назвати себе одним з найсучасніших і найбільших інкубаторів на Західній Україні.

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» відіграє в нашому циклі вирощування птиці найвідповідальнішу роль. На шістьох сучасних відгодівельних фермах вирощуються курчата-бройлери. Швидкість і безперебійність кожного етапу виробництва зорієнтовані на максимальне забезпечення свіжості, смакових якостей м’яса і привабливого товарного вигляду. Асортимент продукції підприємства нараховує понад 40 позицій в охолодженому та замороженому вигляді.

Наш шлях починається з полів

Використання власної сировини — запорука ретельного контролю за її якістю. Замкнений цикл виробництва дозволяє контролювати виробничі процеси на кожному етапі і гарантувати, що на ваш стіл потрапляє лише добірне корисне м’ясо від провідного українського виробника – ТМ «Пан Курчак».

Виробничі потужності

20
років стабільної роботи
24
години від початку виробництва до вашого столу
50
країн експорту
37
тис. тон продукції в рік

Більше 10 000 га землі щорічно засіваються зерновими і кормовими культурами. Чорноземні грунти, сприятливий клімат і дбайливі руки наших аграріїв дозволяють збирати першокласний урожай кукурудзи, ячменю, пшениці, озимого ріпаку, сої та соняшнику. 

 

2 власні комбікормові заводи використовують ці культури як сировину для виробництва понад 30 видів повнораціонних комбікормів та концентратів для сільськогосподарських тварин, птахів та риби.

 

На 2 фермах дорощування та 4 фермах ремонтного молодняка утримується репродуктивне поголів’я з прабатьківських ферм Угорщини та Німеччини. Кількість репродуктивного стада дозволяє отримувати 27 млн шт. власного інкубаційного яйця в рік.

 

ТзОВ “Птахокомплекс Губин” займається вирощуванням птиці та виготовленням м’яса птиці. У складі комплексу діє 6 відгодівельних ферм, розташованих у 4 районах Волинської області, річною потужністю 18,5 млн. голів.

Будьте з нами
на зв'язку