Агропромгрупа «ПАН КУРЧАК»

Агропромислова група «Пан Курчак» — сучасна, вертикально інтегрована компанія, яка працює на ринку України з 1994 р.

 Цьогоріч на Волині з’являться ще чотири «М’ясні точки»

Цьогоріч на Волині з’являться ще чотири «М’ясні точки»

16 власних магазинів по всій Україні за 2021 рік. Таку мету поставили в Агропромгрупі «Пан Курчак».

Цьогоріч «М’ясні точки» з’являться у Волинській, Рівненській, Житомирській, Хмельницькій та Тернопільській областях.

Одна з таких вже рік активно діє у Нововолинську за адресою бульвар Шевченка, 2. Як розповідають покупці, магазин є дуже зручним. Класичний маркет поєднує кілька елементів обслуговування: у ньому є і вітрини з зафасованим товаром, і відділи з ваговою продукцією.

У 2021 році у Волинській області відкриють ще 4 магазини «М’ясна точка».

М'ясна точка

Як розповідає директор з розвитку проекту Василь Філіпчук, унікальність магазинів в тому, що продукція, яка в ньому реалізовується – від виробника. Купуючи тут продукцію, покупці можуть бути впевнені у безпеці та якості продукту, оскільки у нас замкнутий цикл виробництва. Вирощення зерна, курчат, поросят здійснюється на власних підприємствах. Вони ж займаються виготовленням, фасуванням і доставкою продукції у свої торгові точки.

«Таким чином ми контролюємо якість і безпечність товару на всіх етапах», – пояснює Василь Філіпчук.

Вітрини будуть поповнюватись у найкоротші терміни, аби щодня забезпечувати покупців найсвіжішим товаром. У асортименті «М’ясної точки» будуть ковбасні вироби і м’ясні напівфабрикати від ТМ «НМК». Також у магазинах можна буде придбати як охолоджену продукцію у вакуумних упаковках, так і напівготову – вже замариновану з курятини від ТМ «Пан Курчак».

Василь Філіпчук додає, таке пакування забезпечує повну ізоляцію продукту від зовнішньої мікрофлори та дозволяє бути впевненим у безпечності товару.

М'ясна точка

У магазинах можна буде здійснити покупку на щодень. Тому, для зручності покупців, разом з м’ясо-ковбасною продукцією у магазинах «М’ясна точка» будуть продавати корзину fresh-асортименту. До неї входять молочні продукти, хліб, бакалія, напої. У торгових точках також можна буде придбати напівфабрикати: як м’ясні, так і мучні.

У «М’ясній точці» можна буде не лише придбати якісні продукти, а й перекусити. Там планують продавати французькі хот-доги з ковбасками, бургери з курячою та яловичою котлетами, курячі крильця, філе в паніровці, які виробляє Нововолинський м’ясокомбінат, а також кавові напої та тістечка.

 «Ми підбираємо кращих регіональних виробників, які вже завоювали довіру споживача та, насамперед, орієнтуємося на затребуваність і ціну продуктів», – розповідає директор з розвитку проекту Василь Філіпчук.

Довідково: Магазини «М’ясна точка» будуть у кількох форматах:

  • повноцінні магазини біля дому з площею 60-80 кв. м.;
  • магазин із кафе-зоною;
  • спеціалізовані м’ясні магазини, але з більш розширеним асортиментом.

Всі торгові точки будуть працювати з 8:00 до 21:00 год. без перерви та вихідних.

До слова, вже 22 квітня перший у Рівному магазин «М’ясна точка» відкриється за адресою вул. Корольова, 8.