Утримання батьківського поголів'я, виробництво курчат-бройлерів

ТзОВ «Агідель» — один із найсучасніших і найбільших інкубаторів в Західній Україні.

потужності
інкубатора

ТзОВ «Агідель» — один з найсучасніших і найбільших інкубаторів в Західній Україні,
виробнича потужність якого становить 33 000 000 шт. яєць на рік.

 •  33млн.
  яєць на рік
  виробнича
  потужність
 •   21  день
  процес
  інкубації

Технологія вирощування

Репродукційне поголів’я кросів ROSS та COBB завозиться ТзОВ «Агідель» з прабатьківських ферм Угорщини та Німеччини та утримується на 2 фермах дорощування та 4 фермах ремонтного молодняка.

Кількість репродуктивного стада 167260 голів, що дає можливість отримати 27 900 000 шт. власного інкубаційного яйця в рік.

На власних фермах встановлене сучасне обладнання виробництва Big Dutchman International GmbH. Автоматизована система збору і сортування яєць дозволяє в найкоротші терміни зібрати знесені яйця в пташниках і доставити їх на інкубатор автомобілями зі спеціальним мікрокліматом.

ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ
ВЕТЕРИНАРІВ

Репродукційні ферми знаходяться під пильною увагою ветеринарів і спеціалістів із птахівництва не лише України, а й Європейського Союзу.

Для вакцинації курчат-бройлерів у ТзОВ «Агідель» використовують напівавтоматичний спрей-кабінет, що рівномірно і дозовано розпилює вакцину. Крім того, щеплення курчат проводиться ін'єкційною установкою.

Енергонезалежність
та сучасні технології

На птахокомплексах із утримання батьківського поголів’я для обігріву пташників застосовують теплогенератори «RAU». В них в якості палива використовується солома зернових культур, що дозволяє підприємству бути енергонезалежним.

ТзОВ «Агідель» – одне з перших підприємств в Україні, що встановило котли на альтернативному паливі для обігріву промислових приміщень.

На інкубаторі ТзОВ «Агідель» встановлена автоматична система підтримання оптимальної для інкубації вологості. Завдяки цьому вдалось покращити технологічні показники.

Контактна інформація

ТзОВ «Агідель»

Юридична/фактична адреса:

вул. Єршова, 11, офіс 711
Волинська область, м. Луцьк,
Україна, 43026

(+38) 0332 78-31-34

agidel@pankurchak.com.ua

 • Директор:
  Харченко Максим Вікторович

  роб.: 78 31 34
  моб.: +38 067 554 44 64

 • Заступник директора:
  Ковбасюк Дмитро Станіславович

  роб.: +38 (0332) 78 72 11
  моб.: +38 067 333 74 09

  kovbasyuk.dmitry