Вирощування
свиней

ТОВ «Віра-1» займається вирощуванням свиней м'ясної породи

Племінний завод

До 2010 року підприємство мало статус племрепродуктора, проте 2 квітня 2010 року Мністерство аграрної політики України присвоїло підприємству статус племінного заводу з розведення свиней великої білої породи, номер свідоцтва у Державному племінному реєстрі - UA 1335862521. Маточне стадо занесене до державного племінного реєстру. На підприємстві діють племрепродуктивні та відгодівельний комплекси, які оснащені сучасним обладнанням спільного підприємства «Terraexim-Agroimpex» (Данія-Польща) та відповідають найвищим світовим стандартам.

  •   свиноматок
    Племрепродуктивний комплекс
  •   свиноматок
    Племрепродуктивний комплекс
  •  голів одночасної посадки
    Відгодівельний комплекс

Племрепродуктивні
комплекси

На старті проекту маточне стадо було завезене зі спеціалізованих ферм Англії та Чехії. Сьогодні генетичний матеріал репродуктивних комплексів підприємства імпортується з Данії («DanBred International»). Поголів’я постійно оновлюється за рахунок поповнення нових свиноматок з-за кордону. На комплексі підтримуються генетичні лінії свиней (GGP, GP, F-1, F-2), вирощують власний ремонтний молодняк, є станція кнурів плідників та лабораторія для штучної інсемінації. На відгодівельні комплекси щотижня переводиться 550-600 поросят, які набрали вагу більше 26-28 кг.

Відгодівельний
комплекс

Відгодівельний комплекс — 10 000 голів одночасної посадки. Тут утримуються свині вагою від 28 до 110 кг. Завдяки схрещуванню багатьох ліній великої білої породи свиней та породи ландрас досягнуто високого рівня
м'ясистості.

В технологічному процесі задіяні винятково висококваліфіковані працівники, які навчалися в провідних європейських компаніях.

На підприємстві використовуються рецептури комбікормів тільки власної розробки, які не мають аналогів в Україні. Спеціальна схема відгодівлі дає можливість досягати оптимальних результатів приросту живої ваги свиней в необхідні строки.

Пропозиції

ТзОВ «Віра-1» реалізує ремонтних свинок вагою від 70-80 кг/гол для відтворення власного товарного стада.
Ціна договірна.

Підприємство реалізує поросят вагою 24-26 кг/гол для відгодівлі власного виробництва – трьох-породний гібрид (ландрас-ВБ-Дюрок/П’єтрен) м'ясного напряму.
Ціна договірна.

Підприємство реалізує забійних свиней живою вагою 115 кг/гол. Вихід м’яса: 72-74%. Ціна договірна, формується на наступний тиждень щоп’ятниці поточного тижня.

Підприємство реалізує кнурів-плідників вагою 70-100 кг/гол.
Ціна договірна.

Підприємство працює з двома породами свиней, що довели свою цінність в усьому світі: ландрас – як батьківська лінія та йоркшир або велика біла – як материнська лінія.
Ландрас характеризується: відмінною конституцією, визначним багатопліддям (15,5 живонароджених поросят за 1 опорос), крупнопліддям (1,7 кг при опоросі).
Йоркшир характеризується високим виходом пісного м’яса (67,5%), відмінними материнськими якостями.

Саме тому, дані породи є ідеальними для виробництва ремонтних свинок F1, які в подальшому використовуються для репродукції в товарних стадах.

Контактна інформація

ТЗОВ «ВІРА-1»

Юридична адреса:

вул. Луцька, 3
м. Нововолинськ, Волинська область,
Україна, 45400

(+38) 0332 78-82-19

vira1@pankurchak.com.ua

Фактична адреса:

вул. Ковельська, 2
м. Луцьк, Україна, 43000

ПП «Віра-1» успішно поєднує свій сільськогосподарський досвід з передовими технологічними інноваціями, щоб підтримувати стабільну якість та забезпечити високу ефективність роботи підприємства.