Вирощування птиці,
виробництво м'яса птиці

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» — підприємство, яке працює у таких напрямах: вирощування птиці, виробництво та реалізація м'яса птиці.

Вирощування
птиці

У складі комплексу діє 6 відгодівельних ферм, розташованих у 4 районах Волинської області, річною потужністю 14,5 млн. голів.

Всі ферми ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» обладнані сучасним устаткуванням провідних світових виробників. Процес вирощування курчат-бройлерів максимально автоматизований, контроль виробничих параметрів здійснюється із застосуванням комп'ютерного обладнання. Упродовж циклу вирощування контролюється кожен фактор, що впливає на розвиток бройлерів, — дозування і періодичність годівлі, рівень освітленості, вологість, температурний режим.

 • 6сучасних
  птахокомплексів
  Потужності
  ТзОВ «Птахокомплекс «Губин»
 • 14,5мільйонів
  голів
  Річна посадка
 • 110тонн продукції
  за добу
  Потужність
  забійного комплексу
 • 40видів охолодженої
  та замороженої
  курятини
  Асортимент

річна потужність ферм

14,5 млн. голів
 • – відгодівельні ферми

Виробництво
м’яса птиці

Асортимент продукції підприємства нараховує понад 40 позицій в охолодженому та замороженому вигляді. Основний продукт — тушки курчати-бройлера, напівфабрикати і субпродукти, виготовлені з курчат-бройлерів.

У 2015 році у Нововолинську введено в експлуатацію новий потужний цех забою та переробки птиці. Це дозволило збільшити  обсяги виробництва продукції на 75 %.

Під час виробничого процесу курячі тушки проходять серію послідовних виробничих операцій. Швидкість і безперебійність кожного етапу зорієнтовано на максимальне забезпечення свіжості, смакових якостей м'яса і привабливого товарного вигляду.

Реалізація
м'яса птиці

У національних та регіональних мережах супермаркетів, а також роздрібних торгових закладах і закладах громадського харчування.

Постачання готової продукції здійснюється спеціалізованими авторефрижераторами. Ми турбуємось про те, щоб наші клієнти споживали лише свіже м’ясо від доброго господаря.

Окрім ринку України, підприємство працює з закордонними партнерами з різних країн, реалізовує на експорт заморожені тушки та частини курчати-бройлера. Уся продукція відповідає міжнародним стандартам якості, це підтверджують відповідні сертифікати, зокрема, ISO і «Халяль». Крім того, ми зацікавлені в розширенні горизонтів співпраці і завжди готові йти назустріч партнерам, враховуючи побажання щодо калібрування та фасування продукції.

У 2016 році ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" отримало європейський ветеринарний номер, що дало можливість реалізовувати продукцію у країни Європейського Союзу.

ТзОВ "Птахокомплекс "Губин" має змогу реалізовувати свою продукцію в країни Європи, Середньої Азії, Близького Сходу, Північної Африки. Географія експорту — понад 50 країн.

Контактна інформація

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин»

Юридична/фактична адреса:

вул. Ковельська, 2
Волинська область, м. Луцьк,
Україна, 43016

тел/факс (+38) 0332 78-82-11

assistant@pankurchak.com.ua

 • В.О. Директора:
  Львов Володимир Михайлович

  моб.:+38 0674 444 525

 • Керівник відділу збуту:
  Гойчук Богдан Ярославович

  моб.: +З8 067 333 79 38

 • Старший менеджер зі збуту на внутрішньому ринку
  Допіра Ольга

  моб.: +З8 067 730 38 63

 

 

ТзОВ «Птахокомплекс «Губин» — надійний партнер і добрий господар, якому ви можете довірити те, що неможливо купити за гроші - власне здоров'я, адже «Пан Курчак» — це здорове харчування!