Утримання батьківського поголів'я, інкубація курчат-бройлерів

ТзОВ «Агідель» — один із найсучасніших і найбільших інкубаторів в Україні.

потужності
інкубатора

ТзОВ «Агідель» — один з найсучасніших і найбільших інкубаторів в Україні,
виробнича потужність якого становить 32 000 000 шт. яєць на рік.

Процес інкубації проходить у 18 інкубаційних шафах типу «Avida», «Millenium» (виробництво «Сhick Master», Великобританія). Дванадцять шаф розраховані на одночасну закладку 95 040 шт. яєць, ще шість — на закладку 126 720 шт. яєць у кожну шафу. Увесь процес інкубації триває 21 день.

 •   млн. яєць на рік
  виробнича
  потужність
 •  яєць
  12
  інкубаційних шаф
 •   яєць
  6
  інкубаційних шаф
 •   день
  процес
  інкубації

Технологія вирощування

Репродукційне поголів’я кросу Ross-308 було привезене з прабатьківських ферм Угорщини. На власних фермах встановлене найсучасніше німецьке обладнання («Big Dutchman»). Автоматизована система збору і сортування яєць дозволяє в найкоротші терміни зібрати знесені яйця в курниках і доставити їх на інкубатор чи клієнту автомобілями зі спеціальним мікрокліматом.

ПІД ПИЛЬНИМ НАГЛЯДОМ
ВЕТЕРИНАРІВ

Репродукційні ферми знаходяться під пильною увагою ветеринарів і спеціалістів із птахівництва не лише України, а й Європейського Союзу.

Для вакцинації курчат-бройлерів у ТзОВ «Агідель» використовують напівавтоматичний спрей-кабінет, що рівномірно і дозовано розпилює вакцину. Крім того, працює установка ін'єкційного щеплення, яка допомагає визначити і взяти до уваги положення кожного курчати під час вакцинації.

Енергонезалежність
та сучасні технології

На птахокомплексах із утримання батьківського поголів’я для обігріву пташників застосовують теплогенератори «RAU». В них в якості палива використовується солома зернових культур, що дозволяє підприємству бути енергонезалежним.

ТзОВ «Агідель» – одне з перших підприємств в Україні, що встановило котли на альтернативному паливі для обігріву промислових приміщень.

На інкубаторі ТзОВ «Агідель» встановлена автоматична система підтримання оптимальної для інкубації вологості. Завдяки цьому вдалось покращити технологічні показники.

Контактна інформація

ТзОВ «Агідель»

Юридична/фактична адреса:

вул. Єршова, 11, офіс 711
Волинська область, м. Луцьк,
Україна, 43026

(+38) 0332 78-31-34

agidel@pankurchak.com.ua

 • Директор:
  Харченко Максим Вікторович

  роб.: 78 31 34
  моб.: +38 067 554 44 64

 • Заступник директора:
  Ковбасюк Дмитро Станіславович

  роб.: +38 (0332) 78 72 11
  моб.: +38 067 333 74 09

  kovbasyuk.dmitry